skluzavkyprodeti.cz > Dětské skluzavky

Dětské skluzavky

Podívejte se na video skluzavky v akci. Vzpomeňte si na své dětství! Jak jste se bezstarostně houpaly na houpačce a klouzaly na skluzavce střemhlav dolů bez zábran. Dopřejte tyto aktivity i svým dětem a za výhodnou cenu si vyberte ty produkty, které odpovídají vašim představám. Levné dětské skluzavky a kvalitní skluzavky jsou skvělý doplněk na aktivity venku. U kategorie levné skluzavky je třeba dát pozor na kvalitu. Od ní závisí bezpečnost Vašeho dítěte.

Co byste si při výběru měli všímat, je pevná konstrukce, materiály , rozměry ( některé jsou vhodné do interiéru ), nosnost , věková vhodnost a také zajímavý design. Ty jsou základem při produktech našich dodavatelů známých hraček napodobujících firem jako Smoby, BIG, Marianplast, Starplast, Dohány.

Nabízíme různé druhy v kategorii dětské skluzavky – rovné, křivé, vlnité, … v různých barvách a motivech , které potěší každé dítě. Na našem eshopu můžete najít široký výběr skluzavek a skluzavek za nejlepší ceny. Těšíme se na váš nákup !

Smoby skluzavka U-turn Toboggan
Smoby skluzavka U-turn Toboggan a děti v akci.

Skluzavky sety

Skluzavky můžete zakoupit i ve výhodných setech. Vaše dítě tedy potěšíte vícenásobně a navíc ušetříte. Skluzavku najdete v setech s dětským domečkem, odrážedlem, tříkolkou, houpačkami, hracími stoly, píškovištěmi a jinými hračkami do zahrady. Menší skluzavky dokonce vejdete i do dětského pokoje. Skluzavky značky Smoby jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a navíc jsou ošetřeny proti nebezpečnému UV záření.

Set skluzavka Smoby a pískoviště BIG
Set skluzavka Smoby a pískoviště BIG

Navigace