skluzavkyprodeti.cz > Novinky > Skluzavku vybírejte i podle věku dítěte

Skluzavku vybírejte i podle věku dítěte

Skluzavky mají v oblibě děti od útlého věku. Vylézt po schůdkách, sednout si a rychle se spustit dolů. Kdo z nás to nezažil, když jsme byli malí?

Znáte to, když vaše děti dovádějí, běhají a skáčou ostošest. Chcete jim dopřát ty nejlepší hračky do zahrady a necháte je pořádně se s nimi vyřádit. Hračky, jako jsou například domečky, skluzavky, prolézačky, vybírejte opravdu důkladně. Nespěchejte s koupí, přečtěte si všechny charakteristiky, které jsou dostupné, a zvažte, zda je hračka opravdu ta pravá. U skluzavek postupujte obzvlášť opatrně. Dbejte na to, aby byla skluzavka vyrobena z kvalitních materiálů, stabilní a aby měla certifikát odolnosti. Přirozenou součástí správné skluzavky jsou i protiskluzové schůdky, které zaručí, že vaše dítě na nich neuklouzne.

Skluzavky jsou vhodné od…

Vhodnost skluzavky pro vaše dítě určuje především výrobce. Jsou různé skluzavky, některé jsou vhodné už od 24 měsíců, jiné jsou určeny pro starší dětičky. Při koupi skluzavky pečlivě zvažte, zda má dítě správný věk a nekupujte ji, pokud tuto podmínku nesplňuje. Raději s koupí počkejte, až bude starší. Dalším kritériem, které je důležité při nákupu skluzavky, je i její celková nosnost. Naštěstí, většina moderních skluzavek od velkých výrobců, jakým je například Smoby, jsou testované a standardizované, takže se můžete na ně spolehnout.

Navigace