skluzavkyprodeti.cz > Novinky > Ze skluzavky rovnou do vody!

Ze skluzavky rovnou do vody!

Letní prázdniny se přibližují raketovou rychlostí a děti to velmi dobře vědí. Ani se nenadějete a budou zde dva měsíce prázdnin, během kterých malým rošťákům budete muset vymyslet pořádný program. Dětské skluzavky děti zabaví na dlouhou dobu a s napojením na vodu jejich neomrzí během celého léta.

Skluzavka a domeček do zahrady

Potěšte své děti ne jednou hračkou, ale hned setem hraček. Dlouhá skluzavka Toboggan XL v jednom setu s domečkem My House představuje ideální kombinaci zahradních hraček. Po dlouhých chvílích strávených na skluzavce si děti mohou odpočinout v domku, který je zároveň ochrání před sluncem.

Skluzavka a domeček Smoby pro děti
Skluzavka a domeček Smoby tvoří skvělý set hraček na letní hry.

Jako ryba ve vodě

Kolikrát jste s dětmi dívali pohádku Hledá se Nemo? Pokud je právě tato oranžová rybka oblíbený hrdina vašeho prcka, potěšte ho skluzavkou a bazénkem s tímto motivem. Hračky s motivem oblíbené pohádky jsou vhodné pro děti již od 24 měsíců. Skluzavka se dá napojit na hadici s vodou. Z toboganu se děti uklouznou přímo do bazénku s vodou.

Set hraček na zahradu Hledá se Nemo
Nemo se svými kamarády bude vaše rošťáky bavit celé léto.

Pro malé vodníky

Milují vaše děti vodu a nejraději by šplouchlo každého kolem? Postavte jim na zahradě skluzavku s tobogánem a vodní dráhu AquaPlay. Hračky od evropských výrobců odrážejí prvotřídní kvalitu a originální švédský a francouzský design. Na skluzavce se dosytosti vyřádí a díky dětské dráze se naučí kopec nových věcí i během prázdnin.

Dětská skluzavka a vodní dráha AquaPlay
Výhodný set hraček na léto vás potěší krásným designem a prvotřídní kvalitou.

Dětské skluzavky Smoby kromě pořádné dávky zábavy dětem pomáhají posilovat svaly a rozvíjet pohybové dovednosti. Vaši malí prcka se na nich vyřádí během celého léta. V kombinaci s dalšími hračkami na zahradu vašim dětem vykouzlí širokánskou úsměv na tváři.
Dětské skluzavky

Navigace